Důvěřují nám

Arleta Krausová
Jirko, kamaráde, chci Ti poděkovat, že jsi mi pomohl s rozhodnutím pro italskou značku. Se svým červeným Monstrem jsem naprosto spokojená. A když je třeba se postarat o servis, tak jsem ráda, že vím na koho se mohu obrátit a spolehnout. Děkuji ti za vždy profesionálně odvedenou práci!
Zbyněk Kabelík

Moje Bréva a já víme, že Jirka Riant je ten nejlepší guzzí doktor – prostě jistota!

Jíra Mázl

„Jářku na Guzzle jsem začal a na Guzzle taky jednou skončím…“
Jsem rád, že jsem se stal členem široké komunity okolo značky Moto Guzzi – neb nejen motocykly samotné, ale i lidé okolo nich mě baví a je z toho nakonec láska na celý život. K mému prvnímu stroji mi dopomohla jedna z legend českého guzzího mikrosvěta, znalec nejen kultu značky, ale také vynikající technik a mechanik těchto strojů – s důvěrou se na něj obracím vždy když je třeba, vše dopodrobna probereme a on mi vše dopodrobna vysvětlí a následně zrealizuje a rozlouskne i kdejakou zapeklitost…
Díky Jirko, díky Il Presidente za vynikající péči o mou Nevadu 750i

Honza Neubert

Jirka je velký milovník italských motorek se zaujetím pro věc. Neváhám mu svěřit jakýkoliv technický problém na mých italských krasavicích. Vždy mi pomohl a ještě jsme si stihli při tom pokouřit dýmku.

Jirka Křenek

K tobě do servisu jezdím rád, protože si pro motorku vždy sám přijedeš a přivezeš ji jako novou s vyměněnými oleji a atd. vždy vše O.K. A hlavně protože se známe už dlouhá léta ze srazů Moto Guzzi a považuji tě za kamaráda a mám k tobě důvěru.

Martin

O italských motocyklech se často a s nadsázkou tvrdí, že největší porce najezdí cestou do servisu. Možná je to pravda, v mém případě určitě. Za Riantinim totiž jezdím často a rád – vaří dobré kafe, umí šroubovat a navíc: vždycky u něj potkám nějakého podobně postiženého guzzistu jako jsem já. Ať ti to funguje, prezidente!